Profil firmy

Jako expert na stavbu hal a stanové systémy vytváříme mezinárodně nové prostory a zůstáváme současně nablízku našim zákazníkům.

 

Náš základ – flexibilita, pokrok a poctivost

Od roku 1996 zajišťujeme jako podnik vedený majitelem inovativními halami a stany, jakož i vysokou flexibilitou pro rychlá řešení u našich zákazníků. Přitom jsou týmový duch a poctivost jako součásti podnikové kultury důležitými stavebními kameny našeho úspěchu. Výsledek: Skupina podniků s neustále rostoucím počtem poboček v Evropě, s evropskou distribuční sítí a motivovanými zaměstnanci.

Pro všechny Vaše požadavky - i když mají rostoucí charakter

Splníme každé Vaše přání. Například: Naléhavě potřebné ocelové haly s jeřábovým vedením pro výrobu. Rozšíření haly v krátkém čase pro zvětšení skladovací plochy. Mobilní stanové systémy jako přechodné prodejní plochy. Nebo stanové městečko pro obrovskou akci. Všude, kde se musí rychle vytvořit prostor, Vám nabízíme vhodný produkt. Přitom je každá hala a každý stan zcela individuálně přizpůsoben Vašim požadavkům. A také při financování se orientujeme silně na zákazníka – koupí, nájmem a leasingem.

Naše know how přesvědčí - již při prvním rozhovoru

Dlouholeté zkušenosti, kombinované s novými nápady – tuto spolehlivou konstrukci Vám poskytujeme, když s Vámi intenzívně projednáme stavbu Vaší haly. Rozsáhlé poradenství je pro nás totiž důležitá. Stejně tak i neustálý další vývoj našich výrobků. Aby na konci stála přesně Vaše hala a kvalita vydržela tak, jak jsme slibovali. Rychlost realizace spočívá v systémové konstrukci s prefabrikovanými díly, v našem prozíravém skladování potřebných dílů, sofistikované logistice a zkušených specialistech.

Kvalita, která hovoří sama za sebe a je srozumitelná ve všech jazycích

Made by HALTEC, s vysokým nárokem. Podle tohoto měřítka jsou naše výrobky vyvíjeny našimi techniky a vyráběny ve vlastním závodě. Z kvalitních materiálů, zkušenými zaměstnanci a přirozeně v řádných termínech. Díky naší orientaci na kvalitu dosahujeme spolehlivosti, která nás odlišuje od jiných výrobců a je oceňována na celém světě.