Montované haly a stany
  • Stavba hal
  • Haly
  • Haly

Potřebujete kvalitní haly jako sklad, výrobny nebo pro výstavu výrobků? Firma HALTEC Vám ochotně poradí. Od roku 1996 jsme činní jako německá firma v oblasti výstavby hal a specializujeme se na ocelové haly, průmyslové haly a průmyslové stany v systémové konstrukci.

Dlouhodobé vztahy k zákazníkům jsou pro nás důležité, proto Vám spolu s našimi halami nabízíme velmi dobrý servis a vysokou kvalitu:

  • Ocelové a hliníkové konstrukce se vyrábějí v naší vlastní výrobě v Německu!
  • Naše haly si můžete nejen koupit, nýbrž také pořídit na leasing nebo pronajmout – ideálně při krátkodobé potřebě větších prostorů!
  • Zaručujeme krátké dodací a montážní doby – díky vysokému stupni prefabrikace našich systémových hal!

Získejte více informací o halách HALTEC

Velkokapacitní stany

Ať už prezentujete Váš podnik „na dni otevřených dveří" nebo pořádáte letní slavnost – hezkými velkokapacitními a párty stany, působivými pagodami a stanovými přístřešky upoutáte pozornost. Nabízíme kvalitní podlahy, zátěžové systémy, elegantní osvětlení, individuální vybavení a rozsáhlé zařízení stanu.

Chtějte vědět více o párty a velkokapacitních stanech HALTEC

 

Profitujte z vynikajícího servisu u firmy HALTEC. Naši kompetentní zaměstnanci Vám poradí při všech dotazech na výstavbu hal nebo párty a velkokapacitních stanů. Ochotně Vás podpoříme při projektování, konceptu a výstavbě Vaší haly nebo Vašeho stanového systému. Informujte se již nyní o našich výrobcích!